AKTUÁLNÍ PRODEJNÍ DOBA OD 1. 1. 2021:

PONDĚLÍ - PÁTEK • 7,00 - 16,00 hodin
V SOBOTU • 8,00 - 12,00 hodin

Prodejna Agrocentrum Mladá Boleslav s.r.o.

O nás - AGROZETCENTRUM Mladá Boleslav s.r.o.

Prodej zemědělské techniky na okrese Mladá Boleslav byl v sedmdesátých a osmdesátých letech zajištěn z Mělníka.

Teprve po roce 1990 se začali objevovat prodejci znovu i v tomto okrese. Také firma Agrozet Praha obnovila v roce 1993 prodej zahradní a zemědělské techniky ve svém objektu U letiště. V začátcích zajišťovala prodej a servis čtyřmi zaměstnanci.

V roce 1995 vznikla firma Agrozetcentrum Mladá Boleslav s.r.o., pronajala stávající prostory a začal dynamický rozvoj firmy.

Podařilo se několikrát zvýšit obrat firmy, byla rozšířena působnost daleko za hranice okresu a zvláště v prodeji farmářské,zahradní a komunální techniky, kde má zastoupení firem Seco Group, Kubota, Kioti, Wisconsin, Agroservis, MTD, SOLO, Kverneland a dalších, se stala firma v okolí pojmem . Také prodej velké zemědělské techniky i přes problémy českého zemědělství stále roste. 

Firma zastupuje v regionu většinu rozhodujících českých výrobců zemědělské techniky různých značek. Může však nabídnout i stroje zahraničních výrobců jako je Kverneland, Kubota, Kioti a dalších. Protože na prodávané zboží se zajišťují opravy vlastním servisem důvěra zákazníků v prodávaný sortiment neutrpěla ani při různých výkyvech na trhu se zemědělskou technikou.

Vojtěch Šikal

jednatel společnosti

Nabídka sortimentu a služeb

 • ZAHRADNÍ TECHNIKA

  TRAVNÍ TRAKTORY / MALOTRAKTORY / SEKAČKY NA TRÁVU / KŘOVINOŘEZY / MOTOROVÉ PILY / POSTŘIKOVAČE / ZAHRADNÍ DRTIČE / ŠTÍPAČE / MULČOVAČE

 • ELEKTRONÁŘADÍ - ELEKTRICKÉ RUČNÍ NÁŘADÍ

  DWT / RYOBI / NAREX a další ....

 • MALOTRAKTORY - hoby, farmářské, profesionální

  VARI / KUBOTA a další ......

 • ZEMĚDĚLSKÉ STROJE

  TRAKTORY / DOPRAVNÍ TECHNIKA / OBILNÍ KOMBAJNY / ZÁVĚSNÉ STROJE / ČELNÍ NAKLADAČE / MANIPULÁTORY / DOPRAVNÍ TECHNIKA

 • KOMUNÁLNÍ TECHNIKA

  DRTIČE / VELKÉ ŠTĚPKOVAČE / ŠTÍPAČE / VELKÉ MULČOVAČE

 • HUTNÍ MATERIÁL - (řezání a dovoz)

  PROFILY / PLOCHÁ OCEL / BETONÁŘSKÁ OCEL / KRUHOVÁ OCEL / PLECHY / ČTVERCOVÁ OCEL / VLNITÉ PLECHY / DRÁTY / PROFILY / TRUBKY / JEKLY / KARI SÍTĚ / TYČE ZE SILONU / ZÁSLEPKY JEKLŮ A TRUBEK  ........

 • HOSPODÁŘSKÉ POTŘEBY

  PRACOVNÍ OCHRANNÉ POMŮCKY / RUKAVICE / OCHRANNÉ ŠTÍTY / BRÝLE / PLÁŠTĚNKY / PRACÍ PROSTŘEDKY / MÝDLA / ČISTIČE OKEN / SPECIÁLNÍ DROGÉRII / RUČNÍ NÁŘADÍ / NÁSADY / ELEKTRODY / ZÁVITOVÉ TYČE / NÁŘADÍ PRO ZEDNÍKY / HADICE / RUČNÍ NÁŘADÍ FISCARS .........

 • ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS NÁMI PRODANÉ TECHNIKY

  Na prodávané stroje a zařízení poskytujeme záruční i pozáruční servis.

  Dále provádíme opravy:
  ○ Zemědělských strojů, traktorů Kubota, Kioti
  ○ Námi prodávané zahradní a komunální techniky.
  ○ K těmto strojům zajišťujeme i náhradní díly

 • POŘÁDÁNÍ VÝSTAV

  V našem areálu jsou pořádány výstavy zahradní techniky, malotraktorů, zemědělských strojů a komunální techniky našich dodavatelů - viz níže

Traktory

Traktory kolové:
Traktory japonské firmy KUBOTA ve výkonové řadě 12 až 170 HP s pohonem všech kol, mechanické nebo hydrostatické převodovky.

Stroje na pícninu a půdu

- bubnové a diskové žací stroje
- obraceče a shrnovače
- sběrací vozy a lisy
- dopravní technika

OSTATNÍ stroje

Zde jsou pro doplnění vyjmenovány zbývající typy strojů, které můžeme nabídnout:

Mulčovače
Mulčovače se sběrným košem za traktory s vykládáním na valník
Příkopové stroje
Rosiče
Rekultivace a zakládání trávníků
Rotační brány
Půdní frézy
Hydraulické štípače
Štěpkovače dřevní hmoty
Překopávače kompostu třídění hmoty
Lesní frézy FAE
Sněhové radlice za malotraktory i velké traktory
Rozmetadla statkových i umělých hnojiv
Přívěsy, návěsy

Hutní materiál

Nabízíme celou škálu hutního materiálu včetně jeho dělení a dovozu. Cena za dovoz v okolí Mladé Boleslavi se podle množství nemusí účtovat.

- plochá ocel 20/3 až 120/40
- jekl uzavřený 15/15/1 až 150/150/5
- armatura do betonu včetně sítí
- profil L 20/3 až 150/8
- trubky svařované i bezešvé
- profil U 20 až 240
- profil I 80 až 240
- plechy černé i pozinkované
- ocel kruhová :hlazenka" od průměru 6 mm
- plotové sloupky a pletiva

Nabízené způsoby financování zemědělských strojů:

Pro podporu prodeje strojů nabízíme ve spolupráci s finančními domy tyto způsoby financování:
1. Finanční leasing od ČSOB Leasing
2. Finanční úvěr KUBOTA finance - bez navýšení pro stroje KUBOTA
3. Splátkový kalendář

Kubota leasing

Námi prodávané značky a zastoupení firem

U některých z těchto značek máme zastoupení firmy. Pokud si vyberete zboží u výrobce, zboží Vám dodáme, předvedeme a seznámíme Vás s obsluhou. Zboží můžeme po domluvě zaslat na Vaší adresu. Raději však techniku předáváme osobně, abychom Vás seznámili s obsluhou, údržbou a stroj před Vámi vyzkoušeli a předvedli. U většiny sortimentu zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Nemáme klasický e-shop !! . Větší stroje Vám přivezeme a předáme u Vás na místě. Ceny mohou být informativní, proto je nutné ceny a dostupnost zboží námi ověřit.
Kubota
Společnost KUBOTA Corporation (Osaka, Japonsko)

     • Traktorové sekačky • Univerzální traktory • Příslušenství • Víceúčelové vozidlo RTV • Zemědělské traktory •  Závěsná technika

Seco traktory
Seco Industries, s.r.o.
(Jičín, Česká republika)

Česká firma s výrobním závodem v Jičíně je významný světový výrobcem zahradních traktorů, 3D zahradních traktorů, speciálních svahových mulčerů a jejich příslušenství.

Vari CZ zahradní technika
VARI, a.s.
(Česká republika)

Je česká firma s dlouhou tradicí. Již od roku 1969 se věnujeme výrobě a vývoji malotraktorů a strojů pro sečení vysoké trávy

Vares
VARES Mnichovice a.s.
(Česká republika)

Český výrobce s 30 lety zkušeností v oboru zahradní, farmářské techniky a gastrotechniky. Ve výrobně -obchodním areálu v Mnichovicích u Prahy se zabývá technickým vývojem a sériovou výrobou vlastních produktových řad. 

AL-KO Kober Group
AL‑KO KOBER GROUP
(Německo)

Celosvětového prodejce profesionálních zahradních a lesnických přístrojů AL-KO. AL-KO KOBER GROUP má za sebou 80letou firemní tradici a nyní úspěšně pokračuje již třetí generací.

ECHO YAMABIKO
ECHO - YAMABIKO
(Japonsko)

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

AMA CZECH
AMA CZECH
(Česká republika)

AMA CZECH byla založena v dubnu 2007 jako sesterská firma Italského partnera A.M.A. SpA. Společnost zaměřena na prodej a distribuci kompletního sortimentu zahradní techniky a vybavení dílny, příslušenství a náhradních dílů pro zahradní techniku a příslušenství a náhradních dílů pro zemědělskou techniku. Moderní zázemí, silný zahraniční partner, kvalitní a dostupné výrobky a zkušený tým pracovníků jsou základem mladé a moderní firmy ama Czech s.r.o.

CUB CADET
CubCadet
(Česká republika)

Řada traktorů a riderů od firmy Cub Cadet Vás docela jistě zaujme svým excelentním designem. Velmi lehce se obsluhují, jsou standardně bohatě vybaveny a je možné je doplnit množstvím příslušenství od mulčování po sněhovou frézu, a tak je možné je využívat opravdu po celý rok. Cub Cadet nabízí i užitkové vozidlo 4x4,

HECHT
Hecht
(Česká republika)

Podobně jako zahradní technika v zahradách, našlo si i nářadí HECHT své místo v dílnách. Elektrické i akumulátorové vrtačky, pily, brusky, svářečky, kompresory, vysavače, generátory elektřiny, opalovací pistole, topidla, přímotopy a další vybavení se již stalo samozřejmým příslušenstvím tisíců domácích dílen a garáží.

Honda stroje zahrada
Honda
(Japonsko)

Divize Honda Power Equipment zahrnuje široké portfolio výrobků, mezi které patří zahradní technika (sekačky na trávu, zahradní traktory, křovinořezy), elektrocentrály, čerpadla, pásové transportéry, sněhové frézy a průmyslové motory – to vše s ekologickými čtyřtaktními motory Honda. 

Kioti
Kioti
(Jihokorejská firma)

Jihokorejská firma Kioti byla založena v roce 1947 a začala se zabývat výrobou zemědělského nářadí. V roce 1949 vyrobila první motor a začal prudký rozvoj. V roce 1968 sjel z výrobní linky první traktor. Postupně se firma rozvíjela a začala i traktory postupně exportovat do celého světa. Kioti vyrábí svoje motory, svoje převodovky a intenzivně se zabývá výzkumem a rozvojem.

Solo postřikovače zahradní technika
Solo
(Česká republika)

Postřikovače, zahradní technika, rosiče, rozmetadla, foukače........

Stiga
Stiga
(Švédsko)

STIGA působí na českém trhu více než 20 let STIGA je tradiční švédská značka, která vznikla již v roce 1934. Výrobky nesoucí značku STIGA se vždy vyznačovaly technickou dokonalostí, jedinečností, technologickou vyspělostí moderním nordickým designem. Vyrábí zahradní techniku a motorové pily.

World
World
(Česká republika)

Společnost MOTOR JIKOV GREEN a.s. je nejmladším členem skupiny MOTOR JIKOV GROUP. Toto uskupení patří mezi největší společnosti v jižních Čechách, má sídlo v Českých Budějovicích a zaměstnává cca 900 zaměstnanců. Je ryze českou firmou s více jak 100 letou tradicí, zejména ve strojírenství a slévárenství. Vyrábí sekačky na trávu. 

Námi prodávaný sortiment

Zahradní technika AGROZETCENTRUM Mladá Boleslav s.r.o.
Zahradní technika

TRAVNÍ TRAKTORY, MALOTRAKTORY, SEKAČKY NA TRÁVU, KŘOVINOŘEZY, MOTOROVÉ PILY, POSTŘIKOVAČE, ZAHRADNÍ DRTIČE, ŠTÍPAČE, MULČOVAČE 

Elektronářadí AGROZETCENTRUM Mladá Boleslav s.r.o.
Elektronářadí

I DWT I RYOBI I NAREX I a další...
DWT ruční elektrické nářadí dodáváme a servisujeme v širokém sortimentu. K dodání jsou elektrické brusky, vrtačky, opalovačky, hoblíky, pily na dřevo, rozbrušovačky atd. Odborný personál na prodejně Vám nářadí předvede a zaškolí v obsluze.
Ruční elektrické nářadí japonské výroby RYOBI. Nářadí je určené pro profesionální použití. Řada obsahuje velké množství speciálního nářadí. Odborní prodavači na prodejně nářadí předvedou a zaškolí obsluhu.

Malotraktory AGROZETCENTRUM Mladá Boleslav s.r.o.
Malotraktory

Nabízíme širokou škálu malotraktorů v segmentu HOBY, FARMÁŘSKÉ a PROFI. Systém VARI je určen pro práci na zahradě, kolem domu, ale najde své využití i v údržbě firem a obcí. Profesionální malotraktory nabízíme jak české výroby, tak i zahraniční. Jejich vysoké parametry dovolují využití pro práci v obcích , technických službách, ale i v lese. Stěžejní značkou profesionální techniky jsou stroje KUBOTA

Zemědělské stroje AGROZETCENTRUM Mladá Boleslav s.r.o.
Zemědělské stroje

TRAKTORY, DOPRAVNÍ TECHNIKA, OBILNÍ KOMBAJNY, ZÁVĚSNÉ STROJE, ČELNÍ NAKLADAČE, MANIPULÁTORY.
Traktory dodáváme od firmy KUBOTA, dopravní techniku od firem ZDT NOVÉ VESELÍ, MOLČÍK, FLIEGEL a dalších...., obilní kombajny od DEUTZ FART, závěsné stroje - rozmetadla umělých a statkových hnojiv, stroje na sklizeň píce, stroje na zpracování půdy dodáváme od různých výrobců, čelné nakladače různých značek

Komunální technika AGROZETCENTRUM Mladá Boleslav s.r.o.
Komunální technika

 DRTIČE,  VELKÉ A MALÉ ŠTĚPKOVAČE,   ŠTÍPAČE,  VELKÉ MULČOVAČE, KOMUNÁLNÍ VOZÍKY ......

Hutní materiál Agrozet centrum Mladá Boleslav s.r.o.
Hutní materiál

• Profily I od 100 mm • Profily U od 15 mm (lisované) • Profily U od 50 mm(válcované) • Plochá ocel • Betonářská ocel (hladká i žebírková)
• Kruhová ocel (různé třídy včetně hlazenky) • Plech pozinkovaný od 0,55 mm • Plech černý od 0,8 mm • Čtvercová ocel od rozměru 8/8 • Vlnité plechy • Dráty • Profily L rovnostranné a profily T • Trubky • Uzavřené profily - jekly • Kari sítě, výplety 
- TYČE ZE SILONU (Ertalon PA6)od průměru 12mm
-ZÁSLEPKY JECKLŮ A TRUBEK 
Materiál dělíme a provádíme jeho odvoz 

Hospodářské potřeby
Hospodářské potřeby

V sortimentu hospodářských potřeb vedeme: 
Pracovní ochranné pomůcky jako jsou rukavice, ochranné štíty, brýle, pláštěnky atd. 
V tomto sortimentu najdete i prací prostředky, Indulony, Solviny, Savo, tekutá mýdla, čističe oken atd.

Speciální drogerii italské značky Madel

Je vždy k dostání základní ruční nářadí, násady, elektrody, závitové tyče, nářadí pro zedníky, hadice, ruční nářadí Fiskars atd.

Servis záruční a pozáruční Agrozetcentrum Mladá Boleslav s.r.o.
Servis

• PROVÁDÍME ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS NÁMI PRODANÉ TECHNIKY
• V ZIMNÍM OBDOBÍ USKLADNĚNÍ STROJŮ ZDARMA
• U strojů jiných výrobců , možnost oprav konzultujte na +420 606 613 811
• Naši servisní pracovníci, když je to nutné, vyjíždějí k větším opravám mimo firmu.
• Po dohodě provádíme i opravy strojů nakoupených u jiných dodavatelů, mimo elektrických strojů a zařízení. 
• Dodáváme náhradní díly z našich skladů a případně zajišťujeme díly méně běžné ze skladů dodavatelů

Napište nám

AGROZETCENTRUM
Mladá Boleslav

s.r.o.

Kontakty:

Regnerova 1420 (U letiště)
293 01 Mladá Boleslav
Česká republika

Mobily: