Malotraktory

I HOBY- FARMÁŘSKÉ - PROFI I

VÍCE V SEKCI AKTUÁLNÍ NABÍDKA - ZAHRADNÍ TECHNIKA - MALOTRAKTORY

ZMĚNA CEN VYHRAZENA PODLE AKTUÁLNÍHO KURZU A NABÍDEK DODAVATELE - INFORMACE NA PRODEJNĚ

Nabízíme širokou škálu malotraktorů v segmentu HOBY,FARMÁŘSKÉ a PROFI. Systém  VARI je určen pro práci na zahradě, kolem domu,ale najde své využití i v údržbě firem a obcí.Profesionální malotraktory nabízíme jak české výroby, tak i zahraniční.Jejich vysoké parametry dovolují využití pro práci v obcích , technických službách, ale i v lese. Stěžejní značkou profesionální techniky jsou stroje KUBOTA

NABÍDKU NA JEDNOTLIVÉ STROJE NAJDETE V SEKCI AKTUÁLNÍ NABÍDKA, ZAHRADNÍ TECHNIKA, KOMUNÁLNÍ TECHNIKA

 

Hobby - Farmářské
Multifunkční systémy s širokou škálou přídavných zařízení jako například rotační kypřič, zametací kartáč či radlice na sníh. Možnosti přídavných zařízení zavisí na typu malotraktoru.
 
FARMÁŘSKÉ
Vari Terra I
 
 
Vari Terra IV
PROFI
MALOTRAKTORY A UNIVERZÁLNÍ TRAKTORY JAPONSKÉ ZNAČKY KUBOTA
KUBOTA ST
Malotraktory řady STV byly vyvinuty speciálně pro evropský trh, kde je vysoká poptávka po strojích, které by díky svému vysokému výkonu, efektivnosti a co nejširšímu uplatnění bez problému překonaly i podstatně větší a dražší traktory.
Cena: dle provedení
 
KUBOTA ŘADA B1

Vedle moderního designu nabízejí zdokonalené technické parametry a konstrukční řešení traktorů řady B. Jsou ekonomické a zachovávají si svůj obslužný komfort.V této řadě modely B1220,B1620,B1820,B2420

 
KUBOTA L1 L2
Základní model konstrukční řady L. Díky svým četným zlepšením je tento diesel traktor nové generace ještě výkonnější a uživatelsky všestrannější.
 
KUBOTA Super B2
Premium série er B 2 jsou vybaveny pro splnění nejrůznějších požadavků a díky celé řadě inovací nabízejí sílu, kvalitu a výkon, který od nich uživatelé právem očekávají.
 
KUBOTA BX
Traktory řady Bx patří mezi ty nejlepší ve své třídě komunálních traktorů. Jsou předurčeny především pro profesionály,kteří vyžadují všestranost stroje.

ZMĚNA CEN VYHRAZENA PODLE AKTUÁLNÍHO KURZU A NABÍDEK DODAVATELE - INFORMACE NA PRODEJNĚ

Aktuality

Stručné kontakty

Regnerova 1420 - U letiště
293 01 Mladá Boleslav
Česká republika

Tel.:
+420 326 734 431
+420 326 734 432

Mobil:
+420 602 349 660

E-mail:
info@agrozetmb.cz
mbagrozet@seznam.cz

Web:
www.agrozetmb.cz

Značky

Facebook

^