Malotraktory

I HOBY- FARMÁŘSKÉ - PROFI I

 VÍCE V SEKCI AKTUÁLNÍ NABÍDKA - ZAHRADNÍ TECHNIKA - MALOTRAKTORY

ZMĚNA CEN VYHRAZENA PODLE AKTUÁLNÍHO KURZU A NABÍDEK DODAVATELE - INFORMACE NA PRODEJNĚ

 Nabízíme širokou škálu malotraktorů v segmentu HOBY,FARMÁŘSKÉ a PROFI. Systém  VARI je určen pro práci na zahradě, kolem domu,ale najde své využití i v údržbě firem a obcí.Profesionální malotraktory nabízíme jak české výroby, tak i zahraniční.Jejich vysoké parametry dovolují využití pro práci v obcích , technických službách, ale i v lese. Stěžejní značkou profesionální techniky jsou stroje KUBOTA

    NABÍDKU NA JEDNOTLIVÉ STROJE NAJDETE V SEKCI AKTUÁLNÍ NABÍDKA ,

                   ZAHRADNÍ TECHNIKA,KOMUNÁLNÍ TECHNIKA

Hobby - Farmářské
Multifunkční systémy s širokou škálou přídavných zařízení jako například rotační kypřič, zametací kartáč či radlice na sníh. Možnosti přídavných zařízení zavisí na typu malotraktoru.
 
 
                                                           FARMÁŘSKÉ                    
Vari Terra I
 
 

 

Vari Terra IV
 

 

 
PROFI
 MALOTRAKTORY A UNIVERZÁLNÍ TRAKTORY JAPONSKÉ ZNAČKY KUBOTA
KUBOTA STW
Malotraktory řady STV byly vyvinuty speciálně pro evropský trh, kde je vysoká poptávka po strojích, které by díky svému vysokému výkonu, efektivnosti a co nejširšímu uplatnění bez problému překonaly i podstatně větší a dražší traktory.
Cena: dle provedení 

 

KUBOTA ŘADA B20

Vedle moderního designu nabízejí zdokonalené technické parametry a konstrukční řešení traktorů řady B. Jsou ekonomické a zachovávají si svůj obslužný komfort.V této řadě modely B1220,B1620,B1820,B2420

 

 

KUBOTA L3200
Základní model konstrukční řady L. Díky svým četným zlepšením je tento diesel traktor nové generace ještě výkonnější a uživatelsky všestrannější.

 

KUBOTA Super B30
Premium série Super B 30 jsou vybaveny pro splnění nejrůznějších požadavků a díky celé řadě inovací nabízejí sílu, kvalitu a výkon, který od nich uživatelé právem očekávají.

 

KUBOTA BX 2350
Traktory řady Bx patří mezi ty nejlepší ve své třídě komunálních traktorů. Jsou předurčeny především pro profesionály,kteří vyžadují všestranost stroje.

ZMĚNA CEN VYHRAZENA PODLE AKTUÁLNÍHO KURZU A NABÍDEK DODAVATELE - INFORMACE NA PRODEJNĚ

^