O nás

Prodej zemědělské techniky na okrese Mladá Boleslav byl v sedmdesátých a osmdesátých letech zajištěn z Mělníka.

Teprve po roce 1990 se začali objevovat prodejci znovu i v tomto okrese. Také firma Agrozet Praha obnovila v roce 1993 prodej zahradní a zemědělské techniky ve svém objektu U letiště. V začátcích zajišťovala prodej a servis čtyřmi zaměstnanci.
V roce 1995 vznikla firma Agrozetcentrum Mladá Boleslav s.r.o., pronajala stávající prostory a začal dynamický rozvoj firmy.

 

Podařilo se několikrát zvýšit obrat firmy, byla rozšířena působnost daleko za hranice okresu a zvláště v prodeji farmářské,zahradní a komunální techniky, kde má zastoupení firem Seco Group, Kubota, Kioti, Wisconsin, Agroservis, MTD, SOLO, Kverneland a dalších, se stala firma v okolí pojmem . Také prodej velké zemědělské techniky i přes problémy českého zemědělství stále roste.

Firma zastupuje v regionu většinu rozhodujících českých výrobců zemědělské techniky různých značek. Může však nabídnout i stroje zahraničních výrobců jako je Kverneland, Kubota, Kioti a dalších. Protože na prodávané zboží se zajišťují opravy vlastním servisem důvěra zákazníků v prodávaný sortiment neutrpěla ani při různých výkyvech na trhu se zemědělskou technikou.


Další prodávanou komoditou je hutní materiál a hospodářské potřeby.

Aktuality

Stručné kontakty

Regnerova 1420 - U letiště
293 01 Mladá Boleslav
Česká republika

Tel.:
+420 326 734 431
+420 326 734 432

Mobil:
+420 602 349 660

E-mail:
info@agrozetmb.cz
mbagrozet@seznam.cz

Web:
www.agrozetmb.cz

Značky

Facebook

^