O nás

Prodej zemědělské techniky na okrese Mladá Boleslav byl v sedmdesátých a osmdesátých letech zajištěn z Mělníka.

Teprve po roce 1990 se začali objevovat prodejci znovu i v tomto okrese. Také firma Agrozet Praha obnovila v roce 1993 prodej zahradní a zemědělské techniky ve svém objektu U letiště. V začátcích zajišťovala prodej a servis čtyřmi zaměstnanci.
V roce 1995 vznikla firma Agrozetcentrum Mladá Boleslav s.r.o., pronajala stávající prostory a začal dynamický rozvoj firmy.

 

Podařilo se několikrát zvýšit obrat firmy, byla rozšířena působnost daleko za hranice okresu a zvláště v prodeji farmářské,zahradní a komunální techniky,kde má zastoupení firem Seco Group, Kubota, Kioti, Wisconsin, Agroservis, MTD, SOLO a dalších, se stala firma v okolí pojmem . Také prodej velké zemědělské techniky i přes problémy českého zemědělství stále roste.

Firma zastupuje v regionu většinu rozhodujících českých výrobců zemědělské techniky různých značek. Může však nabídnout i stroje zahraničních výrobců jako je Pöttinger,Kubota,Kioti,Deutz-Fahr a Same. Protože na prodávané zboží se zajišťují opravy vlastním servisem důvěra zákazníků v prodávaný sortiment neutrpěla ani při různých výkyvech na trhu se zemědělskou technikou.


Prodej této komodity však není jedinou aktivitou. Další sortiment se vytvořil dle požadavků Byl to hlavně prodej potřeb pro zahrádkáře,zedníky, klempíře a zámečníky. Také prodej hutního materiálu pro střední a menší firmy je zákazníky kladně hodnocen a to nejen z důvodu příznivých cen, ale hlavně služeb jako je dělení materiálu a jeho doprava zdarma k zákazníkovi. Pokud připočítáme i prodej ochranných pomůcek, pracovní obuvi a oděvů včetně šití na míru , dá se říci , že ve firmě AGROZETCENTRUM najdete opravdu široký sortiment zboží.

Aktuality

Stručné kontakty

Regnerova 1420 - U letiště
293 01 Mladá Boleslav
Česká republika

Tel.:
+420 326 734 431
+420 326 734 432

Mobil:
+420 602 349 660

E-mail:
info@agrozetmb.cz
mbagrozet@seznam.cz

Web:
www.agrozetmb.cz

Značky

Facebook

^